Darmowa wysyłka
na wszystkie zamówienia powyżej 300.00zł

O nas

Firma annopolis BOUTIQUE została założona w 2009 roku z myślą o kobietach, które lubią być modne ale jednocześnie pragną podkreślać swoją indywidualność wyjątkowymi kreacjami. W swej ofercie posiadamy wyłącznie oryginalne, najwyższej jakości produkty znanych i cenionych marek. Oferujemy stroje dla Pań w każdym wieku i na każdą okazję, a poszczególne marki ubrań o zindywidualizowanym charakterze zaprojektowane zostały tak, by jak najpełniej zaspokajać potrzeby oraz oczekiwania naszych Klientek.

Nasz butik znajduje się w miejscowości Grybów koło Nowego Sącza. Osią i główną arterią jest ulica Kościuszki znajdująca się w Grybowie. Doskonała lokalizacja sprawia, że dystans do annopolis BOUTIQUE dzieli zaledwie 5 minut od najważniejszych punktów komunikacyjnych, który można pokonać pieszo. Designerskie wnętrza tworzą nowoczesny butik, a nastrojowa muzyka sprawi, że u nas poczujesz się jak w domu. Profesjonalna obsługa pomoże Ci w dokonaniu odpowiedniego zakupu.

Chcąc trafić do większego grona klientek i umożliwić Paniom spoza naszej miejscowości zakupy w naszym butiku, uruchomiliśmy sklep internetowy. Znajdą tu Panie naszą aktualną ofertę, zgodną z najnowszymi trendami mody. Wszystkie oferowane przez nas towary są oryginalne, zapakowane w markowe opakowania oraz w atrakcyjnych cenach. Dokonując zakupu bezpośrednio w naszej placówce jak i sklepie internetowym macie Państwo gwarancję profesjonalnej obsługi, szybkiej wysyłki oraz zadowolenia z zakupu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą kolekcją i życzymy udanych zakupów.

annopolis BOUTIQUE to miejsce, do którego chce się wracać!

Powrót