Darmowa wysyłka
na wszystkie zamówienia powyżej 300.00zł

Regulamin sklepu

 

Regulamin sklepu internetowego annopolis BOUTIQUE

Regulamin niniejszy określa zasady dokonywania zakupów w sklepie internetowym annopolis BOUTIQUE. Sklep ten jest własnością firmy:
STABILL P.H.U. Wod-Kan. CO i Gaz, Rafał Blicharz
Siołkowa 33, 33-330 Grybów,
NIP: 734 290 14 83
REGON: 492949668
 

 1. Sklep internetowy annopolis BOUTIQUE zwany w dalszej części regulaminu „e-sklepem” prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet pod adresem www.annopolis.com.pl.
   
 2. Wszystkie informacje o towarach oraz ich cenach, znajdujące się w e-sklepie annopolis BOUTIQUE stanowią ofertę w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Złożenie zamówienia i potwierdzenie zamówienia przez e-sklep poprzez nadanie mu numeru jest równoznaczne z zawarciem umowy kupna-sprzedaży na warunkach określonych w niniejszym regulaminie oraz jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu, dobrowolnym dokonaniem zakupu zamówionego towaru oraz wyrażeniem zgody na przetwarzanie przez Sprzedawcę danych osobowych Kupującego do celów związanych z realizacją zamówienia.
   
 3. Klientami Sklepu mogą być osoby, które ukończyły 13 lat (KC art. 11-24). Jeżeli ten warunek nie jest przestrzegany umowa jest niewiążąca.
   
 4. Wszystkie produkty oferowane w e-sklepie annopolis BOUTIQUE są oryginalne, fabrycznie nowe oraz zostały legalnie wprowadzone na polski rynek. Ponadto wszystkie produkty w naszym e-sklepie objęte są gwarancją producenta.
   
 5. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu przez cały rok. Realizacja zamówienia następuje standardowo w ciągu 24 godzin roboczych od momentu potwierdzenia zamówienia przy opcji „Płatność przy odbiorze” lub od chwili zaksięgowania środków na koncie firmy lub w momencie skompletowania wszystkich zamówionych produktów. W szczególnych przypadkach e-sklep zastrzega sobie prawo do realizacji zamówienia w terminie 72 godzin roboczych od momentu potwierdzenia zamówienia przy opcji „Płatność przy odbiorze” lub od chwili zaksięgowania środków na koncie firmy lub w momencie skompletowania wszystkich zamówionych produktów.
   
 6. Zamówienie towaru następuje po naciśnięciu ikony "DO KASY" na stronie "ZAMÓWIENIE" i przejściu przez proces potwierdzania danych wysyłki oraz sposobu płatności.
   
 7. Wkrótce po złożeniu zamówienia Klient otrzymuje drogą e-mailową informację o przyjęciu zamówienia. W razie braku otrzymania takiej informacji Klient powinien skontaktować się ze e-sklepem drogą telefoniczną lub mailową. annopolis BOUTIQUE zastrzega sobie możliwość telefonicznego potwierdzenia przyjęcia zamówienia.
   
 8. Klient, który wybrał opcję płatności przelewem, jest zobowiązany do uiszczenia opłaty za złożone zamówienie w terminie do 7 dni od daty potwierdzenia zamówienia. Brak zaksięgowania środków na naszym koncie w w/w terminie spowoduje automatycznie anulowanie zamówienia.
   
 9. Prosimy o podanie prawidłowych danych kontaktowych: adresu e-mail oraz numeru telefonu. Nieprawidłowo wypełnione formularze rejestracyjne mogą utrudnić lub uniemożliwić realizację zamówienia.
   
 10. Płatności za zamówione produkty można dokonać gotówką przy odbiorze towaru, za pośrednictwem serwisu DotPay.pl lub zwykłym przelewem. Formy płatności opisane są na stronie "Płatności". Wszystkie ceny podane na stronie internetowej www.annopolis.com.pl są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Podane ceny nie obejmują zryczałtowanych kosztów przesyłki.
   
 11. Do każdej przesyłki dołączany jest dowód zakupu: paragon lub faktura VAT (na życzenie klienta).
   
 12. Zamówiony towar dostarczamy za pomocą wyspecjalizowanych firm kurierskich UPS lub DHL lub za pośrednictwem Poczty Polskiej. Formy wysyłki towaru opisane są na stronie „Wysyłka i zwroty”. Możliwy jest również odbiór osobisty w naszym punkcie:

  annopolis BOUTIQUE
  ul. Kościuszki 5
  33-330 Grybów
   
 13. W przypadku niedostępności części produktów w zamówieniu Klient informowany jest o stanie zamówienia. Może wtedy podjąć decyzję o sposobie jego realizacji (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania, anulowanie całości zamówienia). W przypadku braku odpowiedzi w ciągu 3 dni ze strony Kupującego e-sklep zastrzega sobie możliwość wysłania dostępnych pozycji w zamówieniu bądź anulowania zamówienia.
   
 14. Klient może anulować złożone zamówienie telefonicznie bądź e-mailowo pod adresem zamowienia@annopolis.com.pl do momentu zmiany statusu zamówienia na "Wysłane".
   
 15. W przypadku zamówień składających się z kilku towarów, a mających zostać dostarczonymi w jednej przesyłce, termin realizacji będzie uzależniony od terminu skompletowania przez e-sklep ostatniego elementu danego zamówienia, chyba że Strony postanowią inaczej.
   
 16. Klient powinien  sprawdzić stan przesyłki podczas odbioru w obecności pracownika firmy kurierskiej lub Poczty Polskiej, bez zbędnej zwłoki zgłosić stosowną reklamację do firmy przewozowej oraz poinformować o tym fakcie e-sklep.
   
 17. Klient, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie 14 dni od daty odebrania przesyłki. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Klient powinien zwrócić towar w stanie nie zmienionym. Aby dokonać zwrotu należy przesłać przed upływem terminu 14 dni o daty wydania towaru, Oświadczenia o odstąpieniu od umowy w wiadomości e-mail na adres zamowienia@annopolis.com.pl. Kopię oświadczenia należy wydrukować, spakować zwracany produkt wraz z oryginałem dowodu zakupu oraz odesłać na adres:

  annopolis BOUTIQUE
  ul. Kościuszki 5
  33-330 Grybów

  Jeśli zwrot towaru nastąpi w taki sposób, że e-sklep nie będzie miał żadnej możliwości zidentyfikowania zwracanego towaru, nadawcy lub odpowiedniego numeru transakcji, towar będzie skierowany do depozytu aż do momentu ujawnienia danych zwracającego towar.
   
 18. W razie odstąpienia od umowy to, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym. Wraz z odsyłanym towarem Klient jest zobowiązany zwrócić wszelkie produkty, które otrzymał gratisowo. Zwrot towaru powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych. Odstępujący od umowy pokrywa koszt wysyłki zwracanego towaru. E-sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.
   
 19. Pieniądze zostaną zwrócone Klientowi w ciągu 14 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez Klienta.
   
 20. W przypadku zamówienia zapłaconego, gdy e-sklep nie jest w stanie zrealizować zamówienia w całości, e-sklep informuje Klienta o tym fakcie. W przypadku rezygnacji z brakującej pozycji, lub z całego zamówienia e-sklep zwraca przedpłatę na podane przez Klienta konto bankowe lub kartę (w przypadku zamówień opłaconych kartą) w terminie 3 dni roboczych liczonych od daty anulowania zamówienia lub jego korekty.
   
 21. E-Sklep zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 1997 Nr 133 poz. 883). Zgodnie z tą ustawą Klienci e-sklepu mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.
   
 22. Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na stronie sklepu annopolis BOUTIQUE należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na stronach sklepu annopolis BOUTIQUE użyte są w celach informacyjnych. Zawartość witryny (teksty, obrazki, grafiki) oraz wszystkie jej fragmenty stanowią własność firmy STABILL P.H.U. Wod-Kan. CO i Gaz, Rafał Blicharz, producentów, dostawców lub firm współpracujących.
   
 23. Niniejszy regulamin obowiązuje od dnia 22.12.2014r i w przyszlości może ulec zmianie.
   

 

Powrót